

Нині працюють над розширенням видів дозволеного бізнесу
Карантин в Україні можуть продовжити ще раз після 22 травня. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль в ефірі «Українського радіо», пише «Українська правда»:
Кабмін поки що на першому етапі продовжив карантин до 22 травня, але скоріш за все, спираючись на дані ВООЗ, карантин буде продовжено і надалі з наступними етапами послаблення, якщо це дозволятиме зробити ситуація в країні.
Голова уряду нагадав, що 4 травня Всесвітня організація охорони здоров’я продовжила режим пандемії і всесвітнього карантину ще на 2 місяці.
Водночас в уряді продовжують працювати над запуском послаблення карантину з 11 травня. В Кабміні збираються розширити список видів бізнесу, яким дозволять працювати, йдеться на сайті Мінекономрозвитку, пише УП.
Нагадаємо, що
Дію карантину в Україні продовжили до 22 травня 2020 року.
Згідно з постановою з 11 травня можуть відкриватись:
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Які банани в магазині треба обходити стороною: це знає не кожен
Їх це не обходить: освітянка пояснила, чому відмінники з України мають гірші оцінки за кордоном
Просто киньте це при посадці в лунку: зберете по три відра картоплі з куща
Мороз та сніг? Синоптик назвала регіони, куди повернеться холод
Пенсіонерам роздають новий вид посвідчень: як отримати і що робити зі старим
Перукарні відкриють 11 травня. Але до них є суттєві вимоги (ПЕРЕЛІК)
«Вимкніть емоції, не ведіться на провокації політиків», - до рівнян звернувся мер
З 11 травня відкриють зони відпочинку та літні майданчики, але карантин продовжиться
На ринки — пішки або до 10-ї ранку! Графіки руху автобусів та тролейбусів у Рівного змінять?
Хомко сказав, коли можна буде закінчити карантин у Рівному
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415