«Капутін»: у Чехії встановили статую голого Путіна. У неї видно пеніс (ФОТО)

Він невеликий

Активісти групи «Капутін» в Празі прикрасили огорожу посольства Росії золотими йоржиками і унітазами і встановили статую президента Росії Володимира Путіна в оголеному вигляді на золотому унітазі.

Про це повідомляється в Facebook організації.

Таким чином активісти висловили протест проти ув'язнення російського опозиціонера Олексія Навального, порушення прав людини в Росії і агресії РФ проти України.

«Група «Капутін» намірилася вдосконалити російське посольство в дусі естетики путінської мафії: золоті йоржики і золоті унітази», - пояснили в повідомленні.

 

Активісти виступають прости чеського уряду і закликають зберегти прозахідну орієнтацію Чехії, чи не санкціонувати імпорт російської вакцини «Супутник V», засудити порушення прав людини в Росії, окупацію України і військову агресію проти неї.

Радіо ТРЕК у ТelegramViber: 063-734-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень