Канада. Пенсіонер став мільйонером через помилку касира (ФОТО)

Непогана така помилка

[media=188995]Мешканець канадського містечка Комбермер Майкл Батт став мільйонером через помилку касира, пише CTV News Ottawa.

Пенсіонер хотів придбати лотерейний білет Lotto 6/49, але жінка помилилася і… роздрукувала йому білет іншої лотереї - Lotto Max.
Покупець вирішив нічого не міняти і… удача до нього прийшла не з порожніми руками…

Він виграв один мільйон канадських доларів

Після того чоловік знову пішов до цього магазину і… залишив «непутящій» касирці хороші чайові. Суму не повідомляють.

Ще один цікавий факт із життя цього дідуся.

Представники лотереї розповіли, що у 1980-х рідний брат Батта теж вигравав у цю лотерею.

Тоді сума була ще більшою…

 3,5 мільйона канадських доларів

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Олег Нечидюк

Олег Нечидюк

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень