Канада хоче «прикрити двері» для українців

Таке рішення підтримують опозиційні партії Канади

Опозиційні партії Канади підтримали скасування короткострокових віз для громадян України, провладна Консервативна партія поки що мовчить. Про це пише "Укрінформ".

У відповіді штабів партій Канади на запит Конгресу українців Канади йдеться, що Ліберальний уряд працюватиме над скасуванням віз для короткострокових подорожей, "зважаючи на тривалі та особливі відносини з Україною та визнаючи понад 1,3 мільйона канадців українського походження". Таку ініціативу підтримала і Зелена партія Канади.

Водночас, в офісі провладної Консервативної партії на це питання прямої відповіді не дали, обмежившись згадкою про "збільшення можливостей для новоприбулих отримати статус постійних мешканців".

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень