

У 2019-му не працюємо п'ять понеділків, дві середи і дві п'ятниці
Наступного року в українців буде 11 додаткових вихідних через дев'ять світських і два релігійні свята, затверджені законом про працю, пише видання «Сьогодні».
Найближчим часом Кабмін повинен визначити, як будуть переноситися робочі дні у 2019 році у разі, якщо під святкування припадуть на будній день.
Поки ж відомо, що в прийдешньому січні неробочими днями будуть вівторок, 1 січня, на честь святкування Нового року, та 7 січня (понеділок) – Різдво. Відзначимо, що понеділок, 31 грудня 2018-го - теж вихідний.
Найбільше додаткових вихідних припадає на весну.
Міжнародний жіночий день (8 Березня) випаде на п'ятницю і нас чекатиме триденний вікенд. Стільки ж будемо байдикувати і в квітні – Великдень випадає на неділю, 28 квітня, тому вихідним, відповідно до закону, буде і понеділок, 29 квітня. У травні неробочими будуть День праці, 1 травня (середа) і День перемоги над нацизмом, 9 травня (четвер).
Влітку на роботу можна буде не йти в понеділок, 17 червня, оскільки в неділю перед ним будемо відзначати Трійцю, і в п'ятницю, 28 червня, на День Конституції.
Потрійними вихідними порадує і серпень – 26 числа, в понеділок, будемо продовжувати святкувати День Незалежності.
Три дні поспіль буде в жовтні – 14 жовтня, День захисника України, випадає на понеділок.
А ось католицьке Різдво (25 грудня) випадає на середу.
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Квіти вдів і безшлюбності: які рослини в жодному разі не можна тримати вдома дівчатам?
Стосується тих, хто має вдома такі долари: Нацбанк попередив про обмін валюти
Не у західних областях: ви здивуєтеся, де найзапекліша боротьба за українську мову
Не та за кого себе видає: який факт приховує Тіна Кароль вже 22 роки
Навіщо щодня «солити» воду в унітазі: хитрість, перевірена поколіннями
На Рівненщині зроблять вихідними кілька робочих днів
До уваги рівнян: 25 грудня зробили вихідним в Україні
Владці «подарували» рівнянам міні канікули у серпні
Пейнтбол, єгерські багатоборства і виставка собак. Рівнян запрошують на Перший Український Мисливський форум
До уваги рівнян: наступного тижня українці матимуть два додаткових вихідних
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415