Кафетерію екс-депутата міськради Рівного дозволили працювати цілодобово

Таке рішення прийняв міськвиконком

Екс-депутат міськради Рівного Віталій Першогуба просив встановити цілодобовий режим роботи своєму кафетерію, розташованому на автозаправці на вулиці Макарова, 44-А. Заперечувала проти цього лише поліція. Про це поінформувала начальник відділу міського управління торгівлі і громадського харчування Валентина Кухарець:

Рівненський відділ поліції провів аналіз. Враховуючи те, що у цьому районі з початку року були зареєстровані повідомлення про злочини, заперечує проти продовження режиму роботи після 22 години.

Віталій Першогуба

Але міський голова Рівного Володимир Хомко подякував Віталію Першогубі за гарно впорядковану територію біля кафетерію і пообіцяв, що підтримає його прохання. А секретар міськради Сергій Паладійчук звернув увагу, що оператор АЗС, на якій розташований кафетерій - єдиний у місті, який тут зареєстрований і платить податки у міський бюджет. Окрім того, додав, що нічна робота кафетерію – це скоріше зручність для громадян, які їдуть транзитом через місто, і можуть на АЗС випити кави, ніж якісь прибутки. Тож всі члени міськвиконкому проголосували за це питання позитивно. 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень