Івангай назвав Дудя «сциклом»

Через те, що той вирізав з інтерв'ю слова про Голодомор і репресії

Івангай / Юрій Дудь

Відеоблогер Іван Рудський, більш відомий як Івангай (Ивангай, EeOneGuy), звинуватив російського журналіста Юрія Дудя у тому, що він вирізав з інтерв'ю фрагменти, де він розповідав про Україну і своє ставлення до російсько-українського конфлікту.

Інтерв'ю вийшло на Youtube ще 18 березня, але Іван повідомив про вирізані фрагменти тільки 2 травня у Twitter:

Дудь вирізав головний меседж. Моя прабабуся - жертва Голодомору. Дідусь - жертва репресій НКВС. А тепер Україна має війну з Росією.

Блогер, який має на YouTube 17,7 млн підписників, також назвав Дудя «сциклом» у відповідь на запитання користувачів про причини цензури.

Юрій Дудь уже відповів на звинувачення у боягузстві та цензурі, заявивши таке:

Зазвичай на монтажі викидається все нецікаве, іноді - те, що могло б бути цікавим, але висловлено настільки недоладно, що це дуже складно і зрозуміти, і просто слухати. Наше завдання - не показати героя максимально безглуздим і не назбирати вогненних цитат для заголовків.

Також російський журналіст виклав в Telegram вирізаний фрагмент.


Довідка:
EeOneGuy, він же Івангай, він же Іван Рудський, народився у Дніпропетровській області у 1996 році. Дитинство провів  у Кривому Розі. Після закінчення школи переїхав до Росії.

Торік Іван Рудський опублікував в Instagram кілька фотографій з України і в одному з дописів повідомив, що «почав більше цінувати батьківщину».

 

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень