Історія з хробаками у маслі має продовження

Адміністрація магазину заперечує сам факт, але...

[media=69314]

Матеріал про хробаків у маслі викликав чималий резонанс і навіть пряму дискусію між представниками магазину та жінкою, яка вважає себе та свою родину потерпілими.

Розмова між ними - представником магазину Жанною та "потерпілою" Оленою, -  зав'язалася у коментарях під нашою статтею. Адміністрація магазину, окрім всього іншого, запропонувала Олені зустрітися і все остаточно перевірити та з'ясувати.

Сам магазин свою провину спростовує, запевняючи, що в "Сім-Сім" масло зберігається у холодильниках за температури -15 градусів. Крім того, у магазині з цього приводу проведено службову перевірку.

[media=69315]

Відомо, що покупець та адміністрація магазину уже контактували між собою заочно й під час дискусій у соцмережах в кількох рівненських групах.

У коментарі для Радіо Трек представник адміністрації заявив, що вони уже третій день чекають "потерпілу", аби перевірити все остаточно, але вона до них не приходить.

Магазин підозрює, що проти нього вчинено наклеп.

Ми ж, зі свого боку, дізналися, що згадане масло зберігається у покупця, і вже найближчим часом його принесуть у магазин для проведення необхідних експертиз та з’ясування усіх обставин інциденту.

Обіцяємо тримати вас у курсі.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень