Іспанське метро страйкує

На станціях неймовірне скупчення людей. Працівники метро обіцяють страйкувати 4 дні

Працівники метро Барселони сьогодні почали чотириденний частковий страйк. Про це повідомляє видання La Vanguardia.

Метро міста працюватиме лише на 40% між 7.00 і 9.00, а також 16.00 і 18.00 у години найбільшого навантаження. На платформах станцій зібралися великі натовпи, а вагони були переповнені в понеділок вранці.

Вимогою профспілок, що представляють працівників метро, ​​є збільшення заробітної плати і підписання довгострокових контрактів.

Варто зауважити, що 1 і 2 червня страйк співпаде зі щорічним музичним фестивалем Primavera Sound, який триває в Барселоні останні 15 років і збирає тисячі глядачів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень