Ірина Сопонару про життя з британцем: Різниця менталітетів, правила сім’ї та бюджет

Акторка зазначила яка риса їх об'єднує

Українська комедійна акторка та учасниця «Жіночого кварталу» Ірина Сопонару розповіла, як змінилося її життя після весілля з британцем на ім’я Різ.

В інтерв’ю вона поділилася, що головна риса, яка їх поєднує, — спільне почуття гумору. Саме воно стало фундаментом їхніх стосунків.

- Контраст у менталітетах подружжя все ж відчутний, — визнає акторка.

Різ, за її словами, дуже стриманий і вихований, тоді як вона часто дозволяє собі проявляти емоції та жартома «підколювати» чоловіка.

- Ми закохалися одне в одного і це не про те, звідки він і я. Просто двоє людей. Він дуже вихований і стриманий. У британців неймовірне почуття гумору.

 

Мій чоловік дуже смішний. Я б не змогла бути з чоловіком без почуття гумору — це перевірено.

 

Але Різ дуже стриманий і сприймає серйозно. А я навпаки — дуже емоційна й постійно його тролю», — посміялася Ірина.

Сопонару також згадала, що була здивована європейською традицією ділити сімейні витрати навпіл.

Раніше таке сприйняття фінансів видавалося їй дивним, проте з часом вона прийняла цю особливість, оскільки Різ добре розуміє українські звички й намагається бути турботливим і уважним.

Він неодноразово бував в Україні та знає, що українським жінкам подобається, коли про них дбають.

Ірина підкреслила, що національність не була вирішальною — головним стало те, що вони просто знайшли одне одного.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Середа Дарина

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія 

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Більше оголошень