Інвестори нічого не кажуть. Звідки оплачуватимуть борги рівненського аеропорту?

Півтора десятки мільйонів

Чи не головною проблемою рівненського аеропорту є 15-мільйонний борг. Нагадаємо, що за роки, коли летовище фактично не працювало, ці мільйони набігли за невиплачену заробітну плату працівникам.

Єдиним джерелом усунення заборгованості нині є обласний бюджет. На сайті Рівненської обласної ради вже зареєстрована програма розвитку летовища на 2018-23 роки, серед пунктів якої – виділення грошей на ліквідацію боргу, говорить заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко:

Борг складає близько 15 мільйонів гривень. Весь борг. Ми плануємо розтягнути його ліквідацію на кілька років, можливо, провести якусь реструктуризацію. Але знову ж таки, усе залежатиме від місцевої влади, від рішення депутатів про виділення коштів.

В області сподіваються, що проблеми з заборгованістю зможуть також вирішити зовнішні інвестори. Однак таких нині немає.

У грудні торік до Рівненської ОДА звернулися компанія «Фінінтеграл» з пропозицією вкласти в летовище 60 мільйонів гривень.

За словами обласних чиновників, після цього від інвесторів відгуків більше не чули. Тож тепер Рівненська ОДА власними силами шукає шляхи підтримки аеропорту.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень