Інтимно-дефіцитне питання: чим замінити туалетний папір

Виробництво цього паперу стало вкрай проблематичним через перебої з живленням

Ми уже повідомляли, що туалетний папір має усі шанси перетворитися у предмет розкоші. Через проблеми й енергомережі його виробництво стало вкрай проблематичним, а у випадках переведення виробництва на генератори – ще й дуже дорогим.

Тож фахівці приготували низку порад для українців, які не мають вдома біде, та вже давно не виписують газет:

Вологі серветки для інтимної гігієни. Втім – це тільки тимчасовий захід. По-перше, вони не дешеві. По-друге, серветки чинять шкоду навколишньому середовищу, і їх заборонили уже в багатьох країнах світу.

Столові серветки. Це теж не дешеве задоволення, особливо якщо порівняти їх кількість у пачці з туалетним папером, то перевага все одно на боці останнього. Навіть попри подорожчання купувати його вигідніше.

Душ. Відверто – найкращий варіант, вода з милом впораються набагато краще будь-яких серветок чи паперу. До речі, у країнах де біде у туалетах є обов’язковим – за спостереженнями ВООЗ люди мають менше проблем зі здоров’ям інтимних зон.

Старі газети. Це реально вкрай крайній випадок. Старі газети вдома уже мало у кого лишилися. Вони завдають суттєвої шкоди слизовій при постійному використанні, тож це реально хіба що на екстрений випадок.

Джерело: today.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень