Інтерпол більше не шукає Богатирьову, Азарова та інших

Інформація про розшук чиновників часів Януковича зникла з сайту міжнародного розшуку

З офіційного сайту Інтерполу зникли дані про майже всіх українських чиновників часів екс-президента Віктора Януковича, які перебували в міжнародному розшуку. Про це повідомляє Центр з протидії корупції.

У розшуку перебували екс-прем'єр-міністр Микола Азаров, колишня керівниця Міністерства охорони здоров'я Раїса Богатирьова, екс-міністр фінансів Юрій Колобов і колишній нардеп і близький соратник Януковича Юрій Іванющенко.

Як йдеться у повідомленні Центру протидії корупції, зникнення цих підозрюваних з бази Інтерполу може означати тільки одне - справи екс-чиновників Януковича успішно "зливають". 

За словами представників Центру, зараз під санкціями ЄС перебувають 18 колишніх українських чиновників. Більшість санкцій може бути знято вже в березні, якщо Генпрокуратура не доведе причетність цих осіб до розкрадання коштів в Україні.

Згідно зі ст. 3 Статуту Інтерполу цієї організації категорично забороняється здійснювати будь-яке втручання або діяльність політичного, військового, релігійного чи расового характеру. Зокрема, на цій підставі була видалена інформація про розшук Януковича, - наголосили в Центрі.


У повідомленні також відзначено важливість розслідування правоохоронцями України фактів вчинення економічних злочинів колишніми високопоставленими чиновниками.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень