Інструктор з водіння розкрив простий трюк, як економити паливо в місті

Водії можуть економити паливо в заторах, скориставшись однією порадою

Водіям бензинових і дизельних автомобілів настійно рекомендується дотримуватися простої поради під час подорожей по великих містах, щоб підвищити економію палива. Про це повідомляє Express.

Інструктор з водіння з лондонської автошколи розповів, як власники бензинових і дизельних автомобілів можуть заощадити паливо за допомогою простого трюку.

Експерт підкреслив, що рух у заторах із зупинками, що є звичайним явищем у великих містах, може призвести до зайвої витрати палива.

Щоб заощадити гроші, водіям не слід під'їжджати до машини, що їде попереду, і різко гальмувати, а замість цього не поспішати.

Учасникам дорожнього руху слід «м'яко гальмувати» і повільно під'їжджати до автомобіля, що їде попереду.

— Водіння в заторах зазвичай призводить до гіршої економії палива. Це також призводить до більшого зносу деяких компонентів автомобіля, - кажуть в автошколі.

 

— Щоб заощадити паливо, намагайтеся не прискорюватися і різко не гальмувати.

 

Замість цього злегка прискорюйтеся і плавно гальмуйте протягом достатнього часу. Це не тільки економить паливо, але і знижує стрес, - порадив експерт.

Фахівці також закликали водіїв вивчати дорогу попереду і передбачити свій наступний крок, щоб уникнути непотрібного гальмування.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень