«Ілону Маску не можна просто так виділити землю», - Хомко

Навіть якби захотів

Ілон Маск не зможе просто так побудувати у Рівному завод  електрокарів Tesla. Нагадаємо, що на сайті Рівнеради рівняни зареєстрували петицію з проханням до міської влади звернутися до американського бізнесмена, аби той побудував тут виробництво електрокарів.

Крім того просили в міста виділити для цього земельну ділянку.

У середу 15 серпня зверення набрало 300 необхідних голосів для розгляду міським головою. Утім дати землю під будівництво заводу неможливо без проведення земельних торгів, говорить Володимир Хомко:

Навіть якби таке сталося, якби я написав звернення, Маск би посміявся, мабуть і по телебаченню могли б таке показати, що з Рівного мер надіслав. Але, навіть якщо б Маск захотів у Рівному це робить, місто не може дати йому землю без конкурсу. Виділити землю під будівництво чи в оренду в Україні без проведення конкурсу неможливо.

Міський голова жартує, що якщо питання продовжать підіймати, відправить до Ілона Маска у відрядження свого заступника Віталія Германа. Нині Володимир Хомко має розглянути петицію та підготувати офіційну відповідь.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень