Як вибрати ікону-заступницю за датою народження

У кожної людини від народження є особистий ангел-хранитель і ікона-заступниця

За датою народження можна визначити свою ікону. Вона обов'язково повинна бути в будинку або при собі у кожної людини. Вірять, що саме особиста ікона-заступниця буде найкраще оберігати від нещасть, а молитва перед такою іконою буде швидше почута Господом.

Дата народження з 22 грудня по 20 січня

Ікона-заступниця людини, народженої в цей період - ікона Божої Матері «Державна», а янголи-орохоронці  - святий Сильвестр і преподобний Серафим Саровський.

Дата народження з 21 січня по 20 лютого

Народжених у ці дати охороняють святі Афанасій та Кирило, а захистять їх ікони Божої Матері «Володимирська» і «Неопалима Купина».

Дата народження з 21 лютого по 20 березня

Ікона Іверської Божої Матері є заступницею тих, хто народився у цей період. Янголи-охоронці у них святий Олексій і Мелетій Антіохійський.

Дата народження з 21 березня по 20 квітня 

Народженим у цей період треба просити захисту у ікони Казанської Божої Матері, а охороняють їх святі Софроній і Інокентій Іркутські, а також Преподобний Георгій сповідник.

Дата народження з 21 квітня по 20 травня

Ікони «Споручниця грішних» й Іверської Божої Матері захистять народжених з 21 квітня по 20 травня. Святі Стефан і Тамара, апостол Іван Богослов є їх янголами-охоронцями.

Дата народження з 21 травня по 21 червня

Якщо день народження припадає на цей період, треба просити захисту у ікон Божої Матері «Стягнення загиблих», «Неопалима Купина» і «Володимирська». Охороняють святі Олексій і Костянтин.

Дата народженя 22 червня по 22 липня

Ікони «Всіх скорботних радість» і Казанської Божої Матері оберігають тих, хто народилися з 22 червня по 22 липня. Святий Кирило - їх янгол-охоронець.

Дата народження з 23 липня по 23 серпня

Святий Миколай Угодник й Ілля-пророк охороняють народжених у цей період, а ікона «Покров Пресвятої Богородиці» їх захищає.

Дата народження з 24 серпня по 23 вересня

Тим хто народився у цей період, потрібно просити захисту у ікон «Неопалима Купина» і «Страсна».  Їх янголи-охоронці - святі Олександр, Іван і Павло.

Дата народження із 24 вересня по 23 жовтня

У ікон Почаївської Божої Матері, «Неопалима купина» та «Воздвиження Хреста Господнього» повинні шукати захисту ті, хто народився у цей період. Охороняє їх святий Сергій Радонезький.

Дата народження із 24 жовтня по 22 листопада

Святий Павло - янгол-охоронець тих, хто народилися з 24 жовтня по 22 листопада. Ікони Божої Матері «Скоропослушниця» і «Єрусалимська» їх захищають.

Дата народження із 23 листопада по 21 грудня

Народжені з 23 листопада по 21 грудня мають просити заступництва у ікон Божої Матері «Тихвинська» і «Знамення». Святий Миколай Угодник і свята Варвара - їх янголи-охоронці.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень