Ігри Нескорених: 20-й медальйон «знайшов» свого переможця у Клевані (ФОТО)

Розвідник нині на реабілітації на Рівненщині

Фото Олександра Харвата

До Андрія Бадарака, який проходить реабілітацію у госпіталі на Рівненщині, приїхав побратим та передав йому медальйон за участь в Іграх Нескорених.

Про це повідомляють на офіційній сторінці Ігор Нескорених у Фейсбуці:

 - Усі пам’ятні медальйони, спеціально розроблені Королівським ювелірним домом Великої Британії для Нескорених з усіх націй, які беруть учать у міжнародних Іграх від Міжнародного фонду The Invictus Games Foundation вже дістались адресатів.

 

20-й медальйон вручили учаснику збірної України на Іграх Нескорених у Гаазі Андрію Бадараку.

Він не зміг його отримати під час відкритого тренування команди на початку місяця, бо перебував на реабілітації у Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни. Там Андрій і зараз.

 

Тому побратим Андрія, учасник та срібний призер збірної України на Іграх Нескорених у Сіднеї 2018 року, Юрій Дмитренко поїхав у Клевань та особисто вручив медальйон. Бо українці своїх не кидають.

Нагадаємо, розвідник Андрій Бадарак − учасник «Ігор Нескорених — 2020». Він виступав у дисципліні «веслування на тренажерах». 

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень