Іграшку для немовлят, яка не відповідає вимогам ДСТУ, продавали у Рівному (ФОТО)

Іграшка складає середній рівень загрози для дітей

Фото ілюстративне

Дитячі іграшки перевірили на ринку в Рівному.

Працівники відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби Рівненщини для перевірки зібрали іграшки для дітей віком до 36 місяців.

Під час перевірки експерти столичного підприємства «Укрметртестстандарт» встановили, що у продажі перебувала іграшка, яка не відповідає вимогам безпечності. Це «Брязкальце» для дітей віком від 3-х місяців ТМ BABYS TOYS, країна-виробник – Китай.

Так, на упаковуванні іграшки не вказані найменування та адреса імпортера, зареєстрована торгова марка та попередження щодо вікового призначення та наявності дрібних частин, що нанесене на пакуванні іграшки, не відповідає закону про порядок застосування мов.

Крім того, за показником  «рівень звукового тиску» іграшка не відповідає вимогам ДСТУ. Рівень звукового тиску іграшки перевищує допустимі норми.

В результаті перевірки іграшка «Брязкальце» складає середній рівень загрози для дітей.

Тож згідно з вимогами законодавства про ринковий нагляд та з урахуванням середнього рівня загрози для споживачів, розповсюджувачу іграшок порадили тимчасово обмежити продаж таких іграшок.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень