«Євробачення»: що спільного у «Go_A» і серіалу «Друзі»? Мавпа Марсель! (ВІДЕО)

Умільці з Reddit підкорюють мережу веселим відео

Днями в мережі з’явилося відео від користувачів Reddit, в якому вони блискуче поєднали уривок із серіалу «Друзі» і пісню «SHUM», з якою на «Євробаченні» виступає український гурт «Go_A».

В оригіналі в серіалі мавпа Марсель постійно вмикає одну й ту ж пісню (йдеться про «The lion sleeps tonight» групи «The Tokens»), тим самим дістаючи Росса. Користувачі Reddit замінили пісню на трек «SHUM» і вийшло навіть цікавіше, ніж у серіалі.


А тим часом «SHUM» займає 5 сходинку у ТОП 50 трендів Spotify по всьому світу!

Сьогодні з цією піснею «Go_A» виступатимуть у фіналі «Євробачення». Нагадаємо, після перших же репетицій журналісти, що перебували в залі, поставили Україну на першу сходинку свого рейтингу. Відео виступу «Gо_A» в першому пів фіналі займає першу сходинку в трендах YouTube і за чотири дні набрало майже 7 млн переглядів.

 

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

 

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень