«Єва на межі життя і смерті»: 2-річну дівчинку, яка вижила у ДТП біля Рівного, підключили до ШВЛ (ФОТО/ВІДЕО)

Ніяких прогнозів медики не дають

Стало відомо, в якому стані дівчинка, яка залишилася живою в ДТП поблизу Грушвиці. Нині дівчинка в реанімації Рівненської обласної дитячої лікарні, перебуває на апараті штучної вентиляції легень.

У дитини діагностовано перелом двох стегон, капсулярний розрив селезінки та печінки, — зазначив анестезіолог Антон Бойко.   

Прогнозів про тривалість лікування медики не дають. Стан дитини складний — Єва на межі життя і смерті.   

З автівки дістали 52-річного водія Володимира та його дружину. Загиблий — далекобійник зі стажем, розповіли «Радіо Трек» рідні під дверима реанімації.

Вони забрали Єву та поверталися додому. Вони їхали спокійно. Сват — водій зі стажем, далекобійником був.

 

Він не міг виїхати на зустрічну смугу, спиртного не вживав, — зазначив інший дідусь дівчинки Михайло.   

Якраз у сватів покійний Володимир з дружиною і забирали онуку. Батьки дівчинки працюють у Харкові, тож Єву по черзі доглядали дідусі з бабусями.

Дідусь дівчинки -Михайло

Чи був п’яним 21-річний підозрюваний у вчиненні ДТП — покаже експертиза. Він отримав складні переломи, але вижив. Його в лікарській палаті охороняють поліцейські.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень