Ідеальний коханець: ТОП-3 чоловічих імені для щасливого шлюбу

З ними ніколи не буде нудно в ліжку

Чоловіки, які носять ці імена, надійні сім'янини й прекрасні коханці. З ними завжди безпечно і дуже весело, тому вони ідеальні для довгого щасливого шлюбу.

Хто вони – ідеальні кохані, розповідає clutch.ua.

Володимир

Чоловік із цим ім'ям дуже уважний до своєї коханої, він не просто може стати для неї ідеальним чоловіком, але й здатен замінити своїй дамі навіть подружку і психолога.

Щодо його любовних рис, то він зробить усе, аби жінка відчувала себе в ліжку королевою. Але важливо пам'ятати, що у відповідь він зажадає такого ж ставлення і до себе.

 

Дмитро

Дмитро зазвичай дуже довго вибирає собі пару. Він придивляється і ніколи не розпорошується на дрібниці. Дмитро візьме шлюб лише з тією жінкою, якій буде беззаперечно довіряти. Насамперед це стосується ліжка.

Майте на увазі – він дуже прискіпливий у цьому плані. Не всі дівчата готові так довго чекати, а ті, хто дочекався, стають найщасливішими у світі!

Дмитро дуже прив'язаний до своєї жінки, тому зраджувати ніколи не стане – зробити це йому не дозволять життєві принципи.

Іван

Іван – ідеальний чоловік і справжній господар у будинку (він і гроші заробить, і вдома допоможе).

Його жінка випробує на собі всі принади сімейного життя – щедрі подарунки, сюрпризи, неймовірні пригоди, які чергуються зі спокійними романтичними вечорами.

Є лише один «мінус» – часом Іван може ревнувати свою жінку, він не потерпить порівняння з іншим чоловіком.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень