І про що тільки думала! Українку на кордоні зупинили і попросили відкрити багажник легковика

Зухвалість чи незнання?

Фото Прикордонної служби Польщі

Польські прикордонники на ПП «Медика» 6 жовтня зареєстрували на виїзд із Польщі 38-річну громадянку України.

Жінка їхала в автомобілі Toyota RAV4 на українських реєстраційних номерах.

Під час перевірки законності походження автомобіля прикордонники встановили, що він перебуває у розшуку німецьких спецслужб, а також Інтерполу.

Повідомлення про крадіжку автомобіля надійшло у 2023 році

Під час огляду автомобіля в багажнику прикордонники виявили частково розібраний електровелосипед Giant Explorer E.

Виявилося, що і цей транспортний засіб також був викрадений у Німеччині.

 

Автівку та велосипед загальною вартістю 70 000 злотих (понад 700 000 грн) було вилучено.

Жінку передали для спілкування з правоохоронцями.

З початку 2024 року співробітники Бещадського відділу прикордонної служби на кордоні з Україною вилучили 100 транспортних засобів, пов’язаних зі злочинністю, загальна орієнтовна вартість яких перевищує 13 мільйонів злотих.

Також підкарпатські прикордонники знайшли 7 втрачених велосипедів загальною вартістю майже 80 тис. злотих.

Джерело: Komenda Główna Straży Granicznej

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень