Хворих на діабет візьмуть "на список"

МОЗ створює реєстр інсулінозалежних, аби контролювати видачу пільгових ліків

Міністерство охорони здоров'я працює над реалізацією пілотного проекту щодо запровадження регулювання цін на препарати інсуліну, основним завданням якого є розробка дієвого механізму системи відшкодування вартості препаратів. Електронний реєстр буде забезпечувати облік пацієнтів, які отримують інсулін на пільгових умовах, і достовірний облік виданих препаратів інсуліну з метою бюджетного відшкодування його вартості.

Тестова версія програмного забезпечення реєстру повністю готова. Програмна архітектура реєстру передбачає, що він буде функціонувати як єдина централізована система з прямим доступом до неї лікарів-ендокринологів, які матимуть право на виписку рецептів на препарати інсуліну.

При цьому для створення більш зручних умов для пацієнта і скорочення тимчасових витрат на його обслуговування планується передбачити можливість лікарю вносити інформацію про пацієнта в реєстр, а також формувати і друкувати рецепти безпосередньо з власного робочого місця. Зрозуміло, що для функціонуання такої системи усіх лікарів необхідно забезпечити відповідною комп'ютерною технікою. 

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів пілотний проект має стартувати 1 грудня.  

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень