Хворі на діабет мешканці Рівненщини можуть брати інсулін у будь-якій точці країни за е-рецептами

З жовтня в Україні запрацювали важливі зміни

Інсулін став більш доступним для хворих на цукровий діабет мешканців Рівненщини.

З 1 жовтня програма забезпечення інсулінами перейшла на повне фінансування Національної служби здоров’я України та увійшла до переліку «Доступних ліків».

Це означає, що тепер мешканці Рівненщини можуть отримувати інсулін за електронними рецептами у будь-якій точці країни, а також, що вартість препарату не доведеться дофінансовувати з місцевих бюджетів, повідомила заступниця начальника обласного департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я Олена Гандзюк:

Раніше інсуліни дофінансовували з місцевих бюджетів і завжди виникали проблеми, оскільки не всі громади мали можливість виділяти на це гроші.

 

Нині ж Національна служба здоров’я України – єдина установа, яка буде фінансувати інсуліни. До кінця року на інсуліни виділено 660 мільйонів. І цього має бути достатньо, аби забезпечити препаратами усіх українців, які їх потребують.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень