Один із хуліганів, які побили нардепа Найєма у Києві, мав бізнес у Рівному

Це Магомед-Амін Саітов

Чеченець Магомед-Амін Саітов (на фото вгорі), який мешкав у Києві, був засновником підприємства "Рівнеспецбудінвест", яке було зареєстроване на вулиці Гагаріна, 16 у Рівному (нині тут ТРЦ "Чайка").

Це товариство було інвестором будівництва торгово-розважального центру "Чайка" та приватної автостанції біля нього з однойменною назвою. 

Внесок Саітова у статутний фонд ТОВ "Рівнеспецбудінвест", згідно з єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, становив

3 мільйони 600 тисяч гривень.

А другим співзасновником було ТОВ "Рівнеспецбудінвест", внесок якого становив 470 тисяч гривень. 

Це ТОВ, як зазначено у реєстрі, проіснувало до 2012 року. Потім його діяльність було припинено. 

Втім, тепер на вулиці Гагаріна, 16 у Рівному зареєстроване інше підприємство - ТОВ "Управляюча компанія "Рівнеспецбудінвест", співзасновником та кінцевим бенефіціаром якого є

депутат Рівненської районної ради Катерина Усач. Вона зареєстрована у селі Моквин Березнівського району, хоча живе у селі Сергіївка Рівненського району.

До речі, чоловік Катерини Усач, згідно з її декларацією про доходи, - громадянин Росії Саламбек Сайпудинович Ушаков. Тож не виключено, що саме завдяки зв'язкам чоловіка з Магомедом-Аміном Саітовим депутат стала власницею ТОВ "Управляюча компанія "Рівнеспецбудінвест".

Нагадаємо, що Магомеда-Аміна Саітова разом зі ще трьома його спільниками підозрюють у побитті нардепа Мустафи Найєма. Напад на парламентаря стався 30 квітня у центрі Києва.  Відразу після інциденту Магомед-Амін Саітов взяв квиток на літак і втік з України. 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень