«Хтось намагається зняти гроші з ваших карток»: Рівнянка перерахувала шахраям всі заощадження

Аферисти привласнили понад 17 000 грн

Днями до поліції звернулася 50-річна рівнянка, яка розповіла, що через
шахраїв втратила чимало коштів зі своїх банківських рахунків.

У відділі комунікації поліції Рівненщини повідомили, що аферист зателефонував жінці на мобільний, представився працівником служби безпеки банку та повідомив, що хтось намагається здійснити перерахунок коштів з її карток.

 

Задля безпеки жінку попросили надати СVV-коди до них, та вказати точну суму заощаджень, аби перерахувати на інший рахунок. Рівнянку запевнили, що всі заощадження згодом повернуть на нові банківські рахунки.

Жінка погодилась на «рекомендації» та назвала аферистам код-підтвердження транзакції. Таким чином вона втратила понад 17 000 гривень.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень