Хто з нардепів від Рівненщини залучив найбільше субвенцій у свій округ

Громадянська мережа ОПОРА проаналізувала діяльність депутатів у 2018 році

Торік Рівненщина отримала понад 112 мільйонів гривень субвенцій з Державного бюджету на соціально-економічний розвиток регіону. Роботу народних депутатів із залучення коштів у свої округи проаналізувала Громадянська мережа ОПОРА.

Найбільше грошей спрямували у 153 виборчий округ нардепа Юрія Вознюка – це місто Острог, Гощанський, Корецький, Острозький, Рівненський райони – майже 46,5 млн гривень. Найбільший проект – реконструкція школи у Корнині, говорить координатор спостереження за виборами у Рівненській області  Громадянської мережі ОПОРА Михайло Балик:

Найбільшим проектом була реконструкція загальноосвітньої школи у селі Корнин, Рівненського району. Сума субвенції склала 9 мільйонів гривень. Але варто зазначити, що цей проект включає у себе дві субвенції. 153 територіальний виборчий округ - було спрямовано 46 млн 421 тис. грн. Найбільше фінансувалися у 2018 році освітні заклади.  

Водночас, найменше субвенцій залучив нардеп Сергій Євтушок у 156 округ - це Березнівський, Костопільський і Сарненський райони. Загалом Рівненщина опинилася серед числа тих, куди спрямовано найменше коштів субвенцій, і посідає наш край у цьому рейтингу 21 місце.

Розподіл державних субвенцій на Рівненщині впродовж 2018 року
Infogram

Докладніше на сайті ГО ОПОРА

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень