ON-LINE

Хто з нардепів від Рівненщини залучив найбільше субвенцій у свій округ

четвер, 14 березня 2019
Громадянська мережа ОПОРА проаналізувала діяльність депутатів у 2018 році

Торік Рівненщина отримала понад 112 мільйонів гривень субвенцій з Державного бюджету на соціально-економічний розвиток регіону. Роботу народних депутатів із залучення коштів у свої округи проаналізувала Громадянська мережа ОПОРА.

Найбільше грошей спрямували у 153 виборчий округ нардепа Юрія Вознюка – це місто Острог, Гощанський, Корецький, Острозький, Рівненський райони – майже 46,5 млн гривень. Найбільший проект – реконструкція школи у Корнині, говорить координатор спостереження за виборами у Рівненській області  Громадянської мережі ОПОРА Михайло Балик:

Найбільшим проектом була реконструкція загальноосвітньої школи у селі Корнин, Рівненського району. Сума субвенції склала 9 мільйонів гривень. Але варто зазначити, що цей проект включає у себе дві субвенції. 153 територіальний виборчий округ - було спрямовано 46 млн 421 тис. грн. Найбільше фінансувалися у 2018 році освітні заклади.  

Водночас, найменше субвенцій залучив нардеп Сергій Євтушок у 156 округ - це Березнівський, Костопільський і Сарненський райони. Загалом Рівненщина опинилася серед числа тих, куди спрямовано найменше коштів субвенцій, і посідає наш край у цьому рейтингу 21 місце.

Докладніше на сайті ГО ОПОРА

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зник Йорк

    У районі Глибокої, приватний сектор між Текстильником та Гаражами загубилася собака породи...
  • Втрачено паспорт громадянина України і закордонний

    Вчора ввечері на вулиці Гагаріна загубили два паспорти на ім'я Грищук Богдани. Прохання...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного