Хто замінить путіна на престолі? Астролог оцінила шанси трьох його соратників

Чи стане комусь на це сили найближчим часом?..

Астропсихолог Валентина Віттрок проаналізувала шанси 3-х близьких соратників російського диктатора владіміра путіна прийти йому на зміну, очоливши рф. Йдеться про:

  • мера Москви Сергія Собяніна
  • заступника голови Радбезу рф Дмитра Медведєва
  • першого заступника керівника адміністрації путіна Сергія Кирієнка

За її словами, на долю трьох потенційних кандидатів вплине транзитний Марс. У серпні він на 8 місяців зайде у знак Близнюків.

Марс експерт називає планетою війни, тому протистояння з Україною створює проблеми у представників кремлівського режиму.

Сергій Собянін

Сергій Собянін
Сергій Собянін

На думку астролога, у мера Москви не вистачить потенціалу замінити путіна.

У гороскопі Собяніна, який з'явився на світ 21 червня 1958 року, дуже сильний Марс в знаку Овна, де він з'єднується з чорним Місяцем. У червні туди ж увійде транзитний Марс, що, мовляв, створить опозицію до його натального Юпітера, який є символом влади.

– У серпні в знак Близнюків, до якого відноситься Собянін, на 8 місяців увійде Марс, через що почнеться дуже нервовий і неспокійний період для його представників. А транзитний Юпітер - як нинішнього літа, так і наступного року – створить неприємний аспект до натального Юпітера Собяніна, - каже експертка.

За словами Віттрок, така конфігурація свідчить про те, що Собяніна найближчим часом чекають проблеми з авторитетом, на вирішення яких він кине свої сили. У разі їх ігнорування він може не тільки не замінити путіна, а й втратити нинішню посаду.

Дмитро Медведєв

Дмитро Медведєв
Дмитро Медведєв

Експерт пояснює, що в космограмі Медведєва транзитний Марс, який з серпня на 8 місяців застрягне у знаку Близнюків і буде створювати напружені аспекти до планет в Діві - Меркурію, Плутону та Урану.

Для Медведєва це означає напружений період, тож йому буде не до першого посту в росії.

Сергій Кирієнко

Сергій Кирієнко
Сергій Кирієнко

Віттрок каже, що Марс в його натальній карті знаходиться у знаку Близнюків, причому в т.зв. «Тау-квадраті» - напружених аспектах до Юпітера і Плутона.

Юпітер, уточнює вона, символізує владу.

– Транзит Марса по Близнюках створює ефект подвійного Марса, тобто, подвійне напруження, до того ж він буде вражати Юпітер Кирієнко.

 

Висновок з такого положення планет в космограмі Кирієнко може бути один: можливо, він і вирішить поборотися за владу, але навряд чи в цьому досягне успіху, - резюмувала астропсихолог.

Джерело: ТСН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень