«Хто так робить? Це ж трагедія»: Ірина Білик повідомила про конфлікт з Вакарчуком (ВІДЕО)

Конфлікт виник через ... Кузьму

Ірина Білик, яка оголосила про розлучення зі своїм п'ятим чоловіком, зізналася, що у неї був конфлікт з музикантом Святославом Вакарчуком.

Про це вона повідала в інтерв'ю Маші Єфросиніній у спецвипуску проекту "Мій секрет"в ефірі СТБ.

Співачка згадала, що перед загибеллю Кузьми вона побачила віщий сон. Потім вже вона зрозуміла, що сновидіння було передвісником загибелі Андрія.

Перед загибеллю Скрябіна був сон. Він загинув у понеділок, а в суботу я ще з ним розмовляла. Тривала підготовка до мого сольного концерту в Палаці «Україна». І він тоді сказав, що готовий зі мною вийти на сцену на концерті. Я запитала, що ми будемо співати, «Мовчати»?

 

А він пообіцяв, що ми зробимо нову пісню. Потім мені наснилася ця біла фіранка з чорними мухами, а вже через годину-дві сказали, що Андрія немає.

 

Я зрозуміла, що цей сон був саме про нього. Я ридала не як за другом, а як за братом, - згадує артистка.

Після смерті Андрія у співачки стався конфлікт зі Святославом Вакарчуком. Її образило, що музикант вирішив сам грати на роялі спільну пісню Ірини та Скрябіна.

Єдине, що мене тоді дуже образило: що Слава Вакарчук відразу схопив нашу пісню і побіг в студію співати та записувати її. А на підготовці до концерту на 40 днів у Палаці спорту ми з ним ще сперечалися, хто яку строку співатиме.

 

Слава навіть заборонив колективу грати вступ до пісні. Він сказав, що буде грати один на роялі. Хто так робить? Адже це трагедія саме цієї групи... тоді мені було шкода хлопців, адже це їх біль і фронтмен", - розповіла Білик.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень