Хто очолить «Рівнегаз» замість Дубаса?

У АТ «Рівнегаз» - нові голова правління та директор з капітального будівництва

Сьогодні колективу АТ «Рівнегаз» представили нового голову правління та директора із капітального будівництва.

За результатами відкритого конкурсу, проведеного Регіональною газовою компанією, від 5 травня акціонерне товариство очолив Павло Миколайович Козюк, а директором із капітального будівництва став Руслан Іванович Сахарчук.

Обидва посадовці мають значний стаж роботи у газовій галузі.

Павло Козюк народився у м. Кузнецовськ (нині Вараш) Рівненської області. Після закінчення Придніпровської державної академії будівництва та архітектури (2009 р.) працював інженером виробничо-технічного служби.

Згодом начальником виробничо-технічного відділу, заступником начальника Новомосковського управління з експлуатації газового господарства. Також працював заступником начальника управління з комерційної діяльності та капітального будівництва  ПАТ «Дніпропетровськгаз».

З з 2017 року працював у Регіональній газовій компанії, а з 2018 року був призначений на посаду технічного директора АТ «Волиньгаз», де працював дотепер.

Павло Козюк

Руслан Сахарчук родом з м. Луцька Волинської області. Закінчив Волинський державний університет імені Лесі Українки за спеціальністю «спеціаліст з фінансів», ще через три роки отримав диплом юриста. 

Розпочав трудову діяльність у 2000 році у ВАТ «Волиньгаз» контролером служби обліку газу, згодом був переведений на посаду інженера, в.о. начальника Нововолинського управління з газового господарства.

Очолював УГГ Луцького району, працював начальником Ковельського відділення.

З 2019 року призначений на посаду комерційного директора АТ «Львівгаз», а невдовзі – начальника Пустомитівського відділення. 

У вступному слові голова правління АТ «Рівнегаз» Павло Козюк подякував представникам РГК за довіру очолити товариство рівненських газовиків  і зробить все, аби її виправдати.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень