Хто на Рівненщині має найміцніші яйця. Унікальний турнір (ФОТО/ВІДЕО)

І дуже великодній

Унікальний і дуже великодній турнір проводять на Рівненщині у селі Вичівка на кордоні з Білоруссю.

У мальовничому населеному пункті на 1400 осіб щороку відбуваються змагання під неофіційною назвою «Токар». На другий день після Пасхи громада збирається біля храму, аби побитися крашанками.

Усе, як у спорті. По-серйозному.

Аби потрапити на турнір, потрібно здати членський внесок і принести з собою 5 яєць, каже організатор змагань Роман Музичко:

Турнір у нас відкритий, але кожен, хто хоче взяти участь, має принести з собою 5 яєць. Крім того, для участі у змаганнях потрібен членський внесок – 20 гривень. Так цікавіше.

Бувають навіть спонсори, які дають на змагання 400 гривень. Призовий фонд ділять між переможцями. Одного разу з Зарічного шанувальник привіз страусове яйце, яке потрапило до призового фонду.

Цьогоріч у битві брали участь 18 людей. Усі - чоловіки. Є діти.

Погляньте на їхні обличчя. Яка напружена мить!
Погляньте на їхні обличчя. Яка напружена мить!

Найміцніші яйця у селі Вичівка були в Олександра Шкоди, який здобув перше місце.

  • Другий – син організатора Ярослав Музичко. Про це Радіо Трек радісно повідомила дружина Романа, яка спершу взяла телефон чоловіка ????
  • Бронзу здобув Іван Терлецький.

Секрету міцності яєць немає:

Кожного року змінюється чемпіон. Бо це курячі яйця. Одного разу я був чемпіоном, потім було й 3, і 4 місце, - каже Роман Музичко.

Змагання проводять у пам’ять про спортсмена Олексія Місюру та закінчують турнір покладанням квітів на його могилу. А биті крашанки відправляють у місцевий будинок для літніх людей.  

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень