Хто на Рівненщині має найміцніші яйця. Унікальний турнір (ФОТО/ВІДЕО)

І дуже великодній

Унікальний і дуже великодній турнір проводять на Рівненщині у селі Вичівка на кордоні з Білоруссю.

У мальовничому населеному пункті на 1400 осіб щороку відбуваються змагання під неофіційною назвою «Токар». На другий день після Пасхи громада збирається біля храму, аби побитися крашанками.

Усе, як у спорті. По-серйозному.

Аби потрапити на турнір, потрібно здати членський внесок і принести з собою 5 яєць, каже організатор змагань Роман Музичко:

Турнір у нас відкритий, але кожен, хто хоче взяти участь, має принести з собою 5 яєць. Крім того, для участі у змаганнях потрібен членський внесок – 20 гривень. Так цікавіше.

Бувають навіть спонсори, які дають на змагання 400 гривень. Призовий фонд ділять між переможцями. Одного разу з Зарічного шанувальник привіз страусове яйце, яке потрапило до призового фонду.

Цьогоріч у битві брали участь 18 людей. Усі - чоловіки. Є діти.

Погляньте на їхні обличчя. Яка напружена мить!
Погляньте на їхні обличчя. Яка напружена мить!

Найміцніші яйця у селі Вичівка були в Олександра Шкоди, який здобув перше місце.

  • Другий – син організатора Ярослав Музичко. Про це Радіо Трек радісно повідомила дружина Романа, яка спершу взяла телефон чоловіка ????
  • Бронзу здобув Іван Терлецький.

Секрету міцності яєць немає:

Кожного року змінюється чемпіон. Бо це курячі яйця. Одного разу я був чемпіоном, потім було й 3, і 4 місце, - каже Роман Музичко.

Змагання проводять у пам’ять про спортсмена Олексія Місюру та закінчують турнір покладанням квітів на його могилу. А биті крашанки відправляють у місцевий будинок для літніх людей.  

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Влад Пєрязєв Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень