

Дівчата 2012 року народження
На Рівненщині двоє дітей гуляли на березі річки Ікви, хотіли зробити селфі на понтоні й відірвались від берега. Інцидент трапився сьогодні, в смт Млинів Дубенського району.
Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС у Рівненській області.
Небайдужі почули, як дівчата просили про допомогу, та викликали рятувальників. Ті на човні дісталися понтону, зняли з нього дітей та доставили їх до берега.
Медична допомога врятованим дівчаткам 2012 року народження не знадобилася. Батьки забрали дітей додому.
Радіо Трек: НОВИНИ
Як правильно називати росіян: в українській мові є лише одне правильне слово
Над Івано-Франківськом та Львовом пролетіли пасажирські літаки: звідки і куди вони прямували
Яку пенсію будуть отримувати українці, що мали мінімальну зарплату
Яка робота за датою народження є вашим кармічним покаранням
Розумний та ще розумніший: власники якої групи крові мають високий інтелект
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415
Втрачено чорну сумку - шопер з малюнком палаючий кремль в районі Автовокзалу, садок 56. В сумці були дитячий рюкзак та дитяча сумочка з іграшковим птахом папугою.
Пес втік після обстрілів. Він має довгу світлу шерсть, довгі лапи та гострі вуха. Може бути в районі Віденської, Щасливого, Мототреку або Радіозаводу. Номери власників: 068-28-97-319 або 068-041-14-08