Хотіли знайти роботу в Європі: хлопців з Рівненщини спіймали на кордоні  

 Вони намагалися виїхати з Буковини

Прикордонники повідомляють, що напередодні на Буковині затримали 10 осіб. Усі вони намагалися незаконно перетнути державний кордон з Молдовою та Румунією.

Прикордонники затримали мешканців Київської, Харківської, Волинської, Рівненської та Чернівецької областей. У більшості випадків правопорушників виявили під час перевірки документів.

Чоловіки віком від 23 до 45 років, серед яких і мешканці Рівненщини, зізналися, що мали намір в незаконний спосіб перетнути державний кордон. Основною метою затриманих було уникнення мобілізації та працевлаштування в країнах ЄС.

Чоловіків притягнули до адміністративної відповідальності за спробу порушення державного кордону. Міру покарання визначатиме суд.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень