Хлопець видав себе, бо помітно нервував: у кишені поліцейські знайшли наркотики

Під час патрулювання у Здолбунові інспектори сектору реагування патрульної поліції за порушення Правил дорожнього руху зупинили автомобіль «BMW» на іноземній реєстрації під керуванням 19-річного місцевого жителя.

Під час перевірки документів водій транспортного засобу почав помітно нервувати, чим викликав підозру у правоохоронців.

 У ході проведення поверхневого огляду в молодого керманича поліцейські виявили три паперові згортки із вмістом подрібненої речовини зеленого кольору рослинного походження, ззовні схожої на марихуану, вагою близько 10 грамів.

За фактом незаконного зберігання наркотичних засобів розпочато досудове розслідування. Вилучене направлено на експертизу до Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

Крім того, на водія, який за результатами медичного освідування був тверезим, склали адміністративний протокол за порушення правил дорожнього руху.

Стеж за нашими новинами у  Telegram

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень