Хлопчики-підлітки за гроші віддавалися дорослим чоловікам у Миколаєві 

Коштували «відносно недорого»

Звідник, який постачав клієнтам юнаків, вже був судимий за зґвалтування та розбещення малолітніх. Але і самих підлітків насильно ніхто не змушував займатися проституцією.

Навпаки, їм за це платили, пишуть «Миколаївські новини».

30-річного звідника затримали в лютому 2019 року безпосередньо, коли той привіз чергового хлопчика до клієнта і отримав за це 2000 гривень, з яких 500 - повинен був віддати «підопічному».

16-річних юнаків він «постачав» дорослим чоловікам на постійній основі і знаходив підлітків, які були не проти заробити.

Чоловікові оголосили підозру за ч. 3 ст. 302 КК України «Створення або утримання місць розпусти і звідництво». Днями відбувся суд, який засудив громадянина до 5,5 років позбавлення волі.

До речі, зловмисник раніше притягувався до кримінальної відповідальності за розбещення неповнолітніх, зґвалтування у неприродній спосіб і звідництво для розпусти підлітків.

Тоді його засудив до 11 років, але через шість років він був звільнений умовно достроково. Опинившись на волі миколаївець зайнявся дитячою проституцією, отримуючи від цього прибуток.

Радіо Трек у Тelegram, Viber: 063-734-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень