Хлопчики-підлітки за гроші віддавалися дорослим чоловікам у Миколаєві 

Коштували «відносно недорого»

Звідник, який постачав клієнтам юнаків, вже був судимий за зґвалтування та розбещення малолітніх. Але і самих підлітків насильно ніхто не змушував займатися проституцією.

Навпаки, їм за це платили, пишуть «Миколаївські новини».

30-річного звідника затримали в лютому 2019 року безпосередньо, коли той привіз чергового хлопчика до клієнта і отримав за це 2000 гривень, з яких 500 - повинен був віддати «підопічному».

16-річних юнаків він «постачав» дорослим чоловікам на постійній основі і знаходив підлітків, які були не проти заробити.

Чоловікові оголосили підозру за ч. 3 ст. 302 КК України «Створення або утримання місць розпусти і звідництво». Днями відбувся суд, який засудив громадянина до 5,5 років позбавлення волі.

До речі, зловмисник раніше притягувався до кримінальної відповідальності за розбещення неповнолітніх, зґвалтування у неприродній спосіб і звідництво для розпусти підлітків.

Тоді його засудив до 11 років, але через шість років він був звільнений умовно достроково. Опинившись на волі миколаївець зайнявся дитячою проституцією, отримуючи від цього прибуток.

Радіо Трек у Тelegram, Viber: 063-734-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень