Хірургу на Львівщині оголосили підозру через смерть пацієнта від апендициту

Лікар не діагностував апендицит, унаслідок цього 23-річний пацієнт помер

Поліцейські оголосили підозру лікарю-хірургу Городоцької центральної лікарні на Львівщині Віктору Потєхіну через смерть 23-річного пацієнта Ростислава Комнатного. Лікар не зміг діагностувати гострий апендицит та відправив чоловіка додому. За кілька днів він помер.

Це сталося у квітні 2020 року. Розслідування справи тривало більше як рік. 20 серпня поліція Львівщини повідомила про оголошення підозри лікарю-хірургу за неналежне виконання професійних обов’язків.

Хлопець звернувся зі скаргами на різкий біль внизу живота та блювоту у приймальне відділення Городоцької лікарні. Йому навіть не призначили здати аналізи, а спровадили додому лікувати здуття живота. Гострий апендицит не змогли діагностувати ані хірург приймального відділення Віктор Потєхін, який був на чергуванні, ані хірург поліклінічного відділення Тетяна Муха. Через кілька днів стан Ростислава різко погіршився, його таки відвезли до лікарні, де він помер.

Як встановили під час досудового розслідування, 38-річний лікар Городоцької лікарні недооцінив стан 23-річного пацієнта, який звернувся до медзакладу, не забезпечив належного обстеження, не госпіталізував його та не надав необхідної медичної допомоги, внаслідок чого пацієнт невдовзі помер від ускладнень.

Вину лікарів у смерті 23-річного Ростислава Комнатного підтвердила клініко-експертна комісія департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА, - повідомляє ЗАХІД.НЕТ.

Слідство у справі завершене, справа пішла в суд. Хірургу загрожує відсторонення від роботи на п'ять років, виправні роботи, обмеження волі або позбавлення волі на термін до двох років.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Більше оголошень