«Хіба ми забули, як українські миротворці знешкоджували міни?»: у Лівані закликали «Хезболла» не воювати проти України

Заява кандидата у прем'єр-міністри

Кандидат у прем'єр-міністри Лівану Омар Арфуш
Кандидат у прем'єр-міністри Лівану Омар Арфуш

Раніше ми писали, що, незважаючи на обіцянку Лівану не вступати в конфлікт, вже 29 березня в Білорусь планують відправити 200 найманців «Хезболли» - воювати в Україні на боці росії.

Загалом же сторони домовились про відправку 800 бойовиків «Хезболли» до України. Наймання одного бійця буде коштувати путіну 1500 доларів на місяць. Бонусом до цього «Хезболла» і через неї Іран можуть отримати деякі преференції щодо великих угод.

Коли ця інформація поширилась, до Хезболла звернувся кандидат у прем'єр-міністри Лівану Омар Арфуш. Він просить виконати обіцянку їхнього лідера та не посилати своїх солдатів воювати з Україною.

- Хезболла має регулярну армію, яка стримує ворогів Лівану. Коли вони брали участь у війні в Сирії, ми говорили про захист Лівану від загрози ІДІЛ. Але до чого тут Україна? Україна – ворог Лівану? Чи є кордон між Ліваном та Україною? Хіба ми забули, як українські миротворці знешкоджували міни, залишені ворогом після вторгнення на наші землі? Якщо члени Хезболла поїдуть воювати в Україну, то вони стануть найманцями та поставлять під загрозу національну безпеку Лівану, - написав Арфуш.

Джерело: Новини LIVE

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень