Херсонський драмтеатр повертатиме борги глядачам – виставами

До Міста-Героя повертаються життя і люди

Про відновлення діяльності драмтеатру у Херсоні повідомляється у публікації, яку поширив у себе на сторінці Рівненський Академічний Театр.

Оригінальна публікація ще від 10 листопада, коли на скоре визволення Херсону ми ще тільки сподівалися.

Ось що писав у цій статті Кирило ФОМІН:

Херсонський театр — сама будівля — багато в чому подібна на Театр у Рівному

Приємний сюрприз для мешканців Херсона готує його обласний академічний музично-драматичний театр імені Куліша.

Після визволення міста українською армією його колектив, члени якого нині знаходяться в евакуації на підконтрольній ЗСУ території, планує чимскоріше повернутися до обласного центру і відновити роботу одразу, коли це стане безпечно.

Причому відвідування перших вистав для містян буде безкоштовним, обіцяє генеральний директор та художній керівник театру Олександр Книга.

 

І не тільки тому, що за вісім місяців в окупації люди геть зубожіли. Є ще одна вагома причина: до захоплення Херсона російськими військами театр встиг продати на березневі вистави близько шести тисяч квитків.

Так виглядає глядацька зала Херсонського обласного драматичного Театру

Тож повертатимуть цей борг спектаклями вже незабаром, щойно в місті почнеться більш-менш нормальне життя після видворення звідти останніх банд «асвабадітєлєй» та припинення обстрілів.

Вже зараз керівництво театру шукає спонсорів і меценатів, котрі могли би профінансувати найнеобхідніші витрати на утримання будівлі та оплату інших нагальних потреб на початковому етапі деокупації.

ДЖЕРЕЛО

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень