Халатність, яка призводить до смертей: на Рівненщині поліція поспілкувалася з перевізниками

Щодо формального випуску автотранспорту на маршрути

У понеділок, 23 липня, в Україні розпочалися масштабні оперативно-профілактичні відпрацювання «Перевізник». У зв’язку з цим рівненські патрульні влаштували зустріч з місцевими перевізниками.

На прес-конференції обговорювали причини збільшення ДТП на теренах області, у тому числі й за участі ліцензованих маршрутних таксі.

Так, заступник начальника Управління патрульної поліції Рівненщини ДПП Андріан Горбачевський наголосив, що у більшості випадків випуск автотранспорту на лінію є формальним – автомобілі не проходять технічного огляду, а водії – медичного:

Формально ставляться печатки та підписи посадових осіб, що може призвести до трагедії. Тому що, безпосередньо, водій та посадова особа несуть пряму відповідальність за життя та здоров’я людей. Не думайте, що це просто папірець за який ніхто не буде відповідати – знайдеться справа на кожного. Наша з вами халатність призводить до смертей та трагічних наслідків.

За чотири доби проведення операції поліцейські спільно з представниками Укратрансбезпеки перевірили на Рівненщині понад 7,5 сотень автобусів, які надають пасажирські перевезення. У понад трьох десятків виявили технічні несправності, ще майже два десятка були незаконно переобладанані.

Правоохоронці підрахували, що кожна сьома маршрутка, яка виїжджає на лінію, є потенційним правопорушником.

Серед найбільш розповсюжених порушень: несправність гальмівної та рульової системи, закриті аварійні виходи, тріщини лобового скла, проблеми з протекторами, а також захаращене сторонніми предметами лобове скло.

Нагадаємо, на Рівненщині, у середньому, щоденно траплаяється шість ДТП, у кожній п’ятій страждають люди.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень