ON-LINE

Гвінет Пелтроу йде з кіно

субота, 17 червня 2017
Актриса оголосила про радикальні зміни у житті

Гвінет Пелтроу оголосила про радикальні зміни в своєму житті: вона відмовляється від кар'єри актриси і збирається сконцентруватися на розвитку власного бізнесу. В ефірі The Today Show Гвінет заявила, що «ставить на паузу» акторську кар'єру на невизначений термін, щоб розвивати власний lifestyle-бренд.

Гвінет є не тільки успішною актрисою і володаркою «Оскара», а й не менш успішною бізнес-леді: кілька років тому, в 2008, вона заснувала власний lifestyle-бренд Goop.

«У мене була неймовірна акторська кар'єра, але зараз мною керує прагнення створювати контент, випускати корисні продукти, керувати. Все це поступово розвивалося і нарешті перетворилося на справжній бізнес », - розповіла Пелтроу.

Останнім на цей момент фільмом Гвінет став «Мордекай» з Джонні Деппом, який вийшов в 2015 році і в прокаті провалився. Пелтроу зазначила, що не збирається назавжди залишати Голлівуд і, можливо, в майбутньому, якщо у неї буде час, все-таки буде погоджуватися на якісь невеликі ролі - але поки поява Гвінет на екрані відкладається на невизначений термін.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зник Папуга

    Сьогодні в районі села Біла Криниця зник ручний папуга сірого кольору з червоним хвостом,...
  • Втрачено сумку та гаманець з документами

    Напередодні ввечері з автомобіля, що стояв біля приймального відділення дитячої лікарні на...
  • Зник Йорк

    У районі Глибокої, приватний сектор між Текстильником та Гаражами загубилася собака породи...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного