Гуристюк за дві години намалював портрет Косміаді – артгепенінґ у Рівному (27 ФОТО)

Фоторепортаж про недільну подію

У четверг, 24-го березня Олександр Гуристюк (його ще називають «Рівненським Ван Гогом») став цьогорічним лауреатом премії ім. Георгія Косміаді.

На церемонії нагородження була присутня й Надія Косміаді – дочка відомого художника – рівненчанина – початку та першої половини ХХ-го століття.

Пані Надія (їй зараз 93 роки) прибула до Рівного ще й з нагоди відкриття виставки робіт свого батька “Повернення в Україну”, присвячену 130-річчю від дня народження митця.
 

Виставка проходить у галереї «Євро-Арт».

Там же, у неділю, 03 квітня, пройшов цікавий майстер-клас Олександра Гурістюка за участю п. Надії Косміаді.

Це був справжній художній – гепенінґ: Косміаді погодилася виступити моделлю, а Гуристюк мав за дві-три години – на очах у публіки – написати її портрет.


Подаємо тут фото про цю подію – Галини Данильчук, яка супроводила їх таким текстом


Бути присутнім при народженні портрету з натури – це неймовірне відчуття!


Неперевершений митець і щира людина, яка дарує людям не лише свій талант художника а й всю глибину власного психо-аналізу людського єства... І така ж мудра щира і горда пані, яка впродовж 2 годин позувала художнику...

 

Олександр Гурістюк і Надія Косміаді в галереї "Євро-Арт"…


Дякую Олександру Гурістюку за ці дві години споглядання творчого процесу...


Олександре, ти справжній !

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень