Створити ОСББ, щоб будівля не завалилася, закликала міськрада Рівного мешканців гуртожитку

Прийняла офіційне звернення на сесії

Стосується воно гуртожитку на вулиці Небесної сотні, 6-А, який потребує ремонту. Текст звернення зачитав секретар міськради Рівного Сергій Паладійчук:

Неодноразово звертаючись до виконавчих органів та депутатів Рівненської міської ради з проханням надати дозвіл на приватизацію кімнат у гуртожитку, ви, шановні мешканці, висловлювали наміри щодо створення у перспективі об’єднання співвласників гуртожитку. Це, у свою чергу, надало б можливість подальшої участі у Муніципальній програмі сталого розвитку з метою проведення ремонту у гуртожитку на умовах співфінансування. Але на цей час не вчинено жодних дій стосовно створення об’єднання співвласників гуртожитку.

Оскільки у гуртожитку 29 кімнат із 35 приватизовані й стан будівлі погіршився, депутати у зверненні закликали створити ОСББ, щоб уникнути аварійної ситуації й зробити ремонт.

Міський голова Рівного Володимир Хомко пояснив, що цей гуртожиток раніше був маневровим, тобто призначався для відселення людей у разі надзвичайних ситуацій. Він – в аварійному стані, хоча суд визнав його неаварійним. Зокрема у фундаменті будівлі - тріщина, оскільки під ним чомусь проходить колектор. Мешканці колись не погодилися на те, щоб їх відселили й гуртожиток відремонтували. Натомість міська рада прийняла, на думку Володимира Хомка, популістичне рішення і дозволила тут приватизувати кімнати. А тепер доводиться думати, як зробити у будівлі ремонт.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень