Груди почали вимірювати у бурундуках

Забудьте про чашечки А, В і С

Японський виробник нижньої білизни Genie представив нову систему розмірів жіночих грудей. Тепер можна забути про A, B і C. Орієнтуємося на бурундуків, папужок і кошенят.

У Genie випустили жартівливу інструкцію, на якій груди з розміром А відповідають вазі двох середньостатистичних бурундуків. В - це п'ять папужок корелла. Груди з чашкою С порівнюють з новонародженим білим ведмежам. D - це чомусь качечка, а Е - милий нідерландський кролик. Найбільше пощастило дівчатам з розміром F - їх груди, на думку японців, важать рівно стільки ж, скільки тримісячне перське кошеня.

Якщо порівняння з тваринами здаються неточними (або некоректними), то можна виміряти груди в млинцях. Наприклад, дівчатам зі скромною А відповідають аж 11 млинців! Погодься, так маленькі груди здаються вагомішими. В - не набагато більше, всього 15 оладок. А ось F - це вже справжній бенкет - цілих 39 млинців!

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень