Гроші у мешканців Рівненщини шахраї продовжують видурювати тисячами

Вдаючи продавців і працівників банків

Минулої доби троє громадян звернулися до поліції та повідомили, що їх ошукали. Зловмисники скористалися схемою купівлі-продажу товарів через мережу Інтернет та махінаціями з персональними реквізитами банківської картки. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції області:

Так, 42-річний житель Рівненського району потрапив у тенета шахраїв, які під приводом придбання весільної сукні заволоділи його грошовими коштами в сумі 3010 гривень. Подібним чином 41-річна жителька Радивилова позбулася майже чотирьох тисяч гривень.

40-річна мешканка Вараша повідомила незнайомцю по телефону конфіденційні реквізити банківської картки, з якої у подальшому було знято сім тисяч гривень.

За усіма фактами шахрайств слідчі розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України.

Поліцейські вкотре звертаються до громадян бути надзвичайно обережними під час здійснення будь-яких фінансових операцій із незнайомими, зокрема під час купівлі-продажу в Інтернеті.

Правоохоронці нагадують, що працівник банку ніколи не випитуватиме особисті дані (прізвище, ім’я, по-батькові, дату народження, ПІН-код, CVV-код чи код із смс). Не потрібно продовжувати розмову з незнайомцем, якщо він телефонує до вас та змушує назвати будь-які дані. Зловмисники використовують психологічні інструменти впливу і часто вдаються до шантажу. Варто відразу покласти слухавку та звернутися до поліції, повідомивши номер телефону та вимоги зловмисників.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень