Гроші за пробне ЗНО, якого не було, українці масово віддають на ЗСУ

Йдеться вже про понад 500 тисяч гривень

В Україні триває процес повернення коштів за пробне ЗНО 2022. Нагадаємо, тестування не відбулося у зв’язку з воєнним станом. Люди мають можливість повернути кошти за ненадані послуги або можуть віддати їх на ЗСУ..

Станом на 14 грудня понад 19 тисяч учасників пробного ЗНО подали заяви про повернення залишкових коштів, сплачених за його проведення, значна частина уже отримала кошти, а це понад 3 мільйони гривень, - пише пресслужба.

При цьому 2 тисячі українців вирішили віддати свої гроші на підтримку Збройних Сил - це понад 500 тисяч гривень. Кошти перераховують на відкритий Нацбанком рахунок для наших захисників.

Сьогодні ми об’єдналися, щоб зупинити ворога, який знищує все, до чого може дістатися. Українські воїни гідно тримають оборону, звільняють кілометр за кілометром окуповані території. Наша перемога залежить від можливостей Збройних Сил України, тож підтримка кожного з нас у цій боротьбі - надважлива, а внесок - неоціненний, - наголошують в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Для перерахунку коштів на підтримку ЗСУ учасники мають авторизуватися на сервісі, зазначивши назву регіонального центру, якому було сплачено за послугу, логін та пароль доступу до персональної сторінки учасника пробного ЗНО. Далі вибрати перерахунок коштів для Збройних Сил України, підтвердити вибір, зазначивши прізвище та ім'я.

Українці, які хочуть повернути кошти, сплачені за пробне ЗНО, на свій особистий рахунок, мають:

  • Авторизуватися на сервісі, зазначивши назву регіонального центру, якому було сплачено за послугу, логін та пароль доступу до персональної сторінки учасника пробного ЗНО.
  • Вибрати перерахунок коштів на особистий (або іншої фізичної особи) рахунок.
  • Зазначити платіжні реквізити отримувача коштів (це може бути учасник або інша особа). Платіжні реквізити отримувача коштів мають містити прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), реєстраційний номер облікової картки платника податків, рахунок отримувача за стандартом IBAN (складається з літер UA та 27 символів). Додаткова інструкція.   
  • Згенерувати відповідну заяву та надіслати її на електронну пошту регіонального центру.

Джерело: УЦОЯ

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень