Гроші, отримані на боротьбу з наслідками пандемії, витратили на гігантського кальмара

Гроші, правда, витратили не всі

Приморське селище Ното в префектурі Ісікава отримало 800 млн єн (майже 204 млн грн) у вигляді державних субсидій для стимулювання економіки регіонів, що постраждали від пандемії. Влада вклала частину грошей в гігантську скульптуру кальмара. Мовляв, вона поверне в селище туристів, пише BBC.

Скульптуру встановили в порту. Її розмір - 13 метрів. Вона коштувала 25 млн єн (трохи більше, ніж 6 млн грн).

Адміністрація Ното не зобов'язана була витрачати гроші безпосередньо на боротьбу з пандемією. У селищі не так багато хворих, але воно сильно постраждало через відтік туристів.

Тому влада вирішила вкластися в довгострокову стратегію з просування знаменитого летючого кальмара. Цей делікатес - символ селища.

Адміністрацію критикують місцеві жителі за нераціональне витрачання коштів, оскільки пандемія ще не закінчилася. Кажуть, можна було витратити ці гроші на щось корисніше.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень