Гречка та медзасоби: вартість яких товарів тепер регулює уряд

Перелік оприлюднила Держпродспоживслужба

Сьогодні в Україні почали регулювати вартість молока, хліба, гречки та медзасобів.  

З 18 травня набирає чинності постанова Кабінету міністрів про державне регулювання цін на товари, які мають суттєву соціальну значущість, та товари протиепідемічного призначення Про це повідомляє Держпродспоживслужби.

До переліку соціально значущих товарів Кабмін вніс гречку, цукор, пшеничне борошно вищого ґатунку, макаронні вироби (вермішель із борошна вищого ґатунку), пастеризоване молоко в плівці жирністю 2,5%, житньо-пшеничний хліб, яйця категорії С1, тушку курячу, мінеральну воду без газу, вершкове масло жирністю 72,5%.

До переліку товарів протиепідемічного призначення потрапили ліки, серед яких парацетамол, антисептики і дезинфікуючі засоби, засоби індивідуального захисту (медичні маски, халати).

Зокрема, державне регулювання буде здійснюватися до закінчення карантину шляхом декларування зміни роздрібних цін в разі їхнього збільшення.

Постанова уряду стосується тільки роздрібних цін, зміну оптово-відпускних цін декларувати не потрібно. Підприємці повинні декларувати намір підняти роздрібну ціну на понад 5%.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Більше оголошень