Гречка та рис знову подорожчали: скільки тепер коштують крупи у супермаркетах (ЦІНИ)

Незабаром ситуація може змінитися

Ціни на гречку та рис на полицях українських супермаркетів суттєво підвищилися у серпні. З кожним місяцем вартість круп дорожчає.

Для порівняння, ще в липні кілограм гречки в середньому коштував 91,70 грн, а в серпні вже 93,97 грн. Рис також зростає у ціні.

Станом на 19 серпня вартість гречки у супермаркетах Metro становить 88,50 грн/кг, а у Varus гречка коштує рекордні 115 грн.

У супермаркетах «Сільпо» гречка ТМ «Ситий двір» продається по 88,99 грн/кг. Крупу ТМ «Премія» можна придбати за 97,49 грн/кг. Гречка від виробника «Вінницький мірошник» наразі коштує 109 грн/кг.

Мережа супермаркетів АТБ пропонує гречку лише власної торгової марки «Розумний вибір» по 91,90 грн/кг.

Середня вартість довгого рису зросла у серпні з 61,72 грн/кг до 65,93 грн/кг. Попарений рис подорожчав із 63,50 грн/кг, а круглий піднявся в ціні з 73,14 грн/кг до 75,15 грн/кг.

Якщо порівнювати по супермаркетах, то найдорожча крупа продається у Metro – по 77,90 грн за кг довгий рис та по 89,50 грн/кг за круглий рис.

Міністр агрополітики та продовольства України Микола Сольський повідомив, що незабаром ціни на гречку можуть сильно впасти, оскільки засіяли її більше, ніж очікувалося.

Українців закликають не створювати штучний ажіотаж та не розкуповувати крупи з прилавків. Від цього її вартість нижчою не стане.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень