![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Провідні гравці чоловічої та жіночої команди Баскетбольного клубу «Рівне» провели відкритий урок баскетболу для учнів Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №15.
Вікторія Шматова, Василь Федорчук, Юрій Кузьминець, Олександр Шепелев та Назарій Кісільчук поділилися секретами та показали майстер-клас з ведення м’яча і влучного кидка. Разом зі школярами провели розминку, таку як роблять гравці БК «Рівне» перед іграми та тренуваннями.
Для нашого клубу участь в подібних заходах є новинкою. Хоча, звісно, ми планували влаштовувати подібні акції ще, мабуть, від початку створення клубу, але все чомусь відкладали це «на завтра». І от до нас звернулися вчителі СпШ №15, і ми зрозуміли, що цю ідею треба нарешті реалізувати. Упевнений, що тепер подібні відкриті уроки баскетболу від БК «Рівне» стануть регулярними, і ми відвідаємо усі школи Рівного, тим більше, що на прикладі 15 школи ми побачили, що в цьому є зацікавленість як керівництва закладу, так і дітей, які з ентузіазмом та натхненням займалися спортом разом з нашими гравцями. А популяризація баскетболу, фізкультури, спорту та здорового способу життя – це і є одне зі стратегічних завдань нашого клубу, і де це робити, як не в школах з дітьми, які є майбутнім нашого міста та країни, – розповідає Президент БК «Рівне» Сергій Ліщук.
Заступник директора з виховної роботи школи Тетяна Луцюк розповіла, що запрошення гравців БК «Рівне» для проведення такого відкритого уроку – це один із заходів Всеукраїнського проекту «Здорові, радісні діти», який зорієнтований на популяризацію здорового способу життя, серед яких і відкриті уроки з відомими спортсменами.
Нагадаємо, що вже цими вихідними чоловіча команда Баскетбольного клубу «Рівне» проведе чергові поєдинки у Вищій лізі Чемпіонату України.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Збірна України з баскетболу, за яку виступає рівнянин, у півфіналі
У Рівному гратимуть фаворити жіночої Суперліги
Юні баскетболістки з Вараша стали кращими на Рівненщині
Рівнянин «показав клас» на Юнацьких Олімпійських іграх у Буенос-Айресі
Є перша перемога! Рівнянки обіграли дев'ятиразового Чемпіона України
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК