ON-LINE

Гравці команди БК «Рівне» оригінально популяризують здоровий спосіб життя

четвер, 15 листопада 2018

Провідні гравці чоловічої та жіночої команди Баскетбольного клубу «Рівне» провели відкритий урок баскетболу для учнів Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №15.

Вікторія Шматова, Василь Федорчук, Юрій Кузьминець, Олександр Шепелев та Назарій Кісільчук поділилися секретами та показали майстер-клас з ведення м’яча і влучного кидка. Разом зі школярами провели розминку, таку як роблять гравці БК «Рівне» перед іграми та тренуваннями.

Для нашого клубу участь в подібних заходах є новинкою. Хоча, звісно, ми планували влаштовувати подібні акції ще, мабуть, від початку створення клубу, але все чомусь відкладали це «на завтра». І от до нас звернулися вчителі СпШ №15, і ми зрозуміли, що цю ідею треба нарешті реалізувати. Упевнений, що тепер подібні відкриті уроки баскетболу від БК «Рівне» стануть регулярними, і ми відвідаємо усі школи Рівного, тим більше, що на прикладі 15 школи ми побачили, що в цьому є зацікавленість як керівництва закладу, так і дітей, які з ентузіазмом та натхненням займалися спортом разом з нашими гравцями. А популяризація баскетболу, фізкультури, спорту та здорового способу життя – це і є одне зі стратегічних завдань нашого клубу, і де це робити, як не в школах з дітьми, які є майбутнім нашого міста та країни, – розповідає Президент БК «Рівне» Сергій Ліщук.

Заступник директора з виховної роботи школи Тетяна Луцюк розповіла, що запрошення гравців БК «Рівне» для проведення такого відкритого уроку – це один із заходів Всеукраїнського проекту «Здорові, радісні діти», який зорієнтований на популяризацію здорового способу життя, серед яких і відкриті уроки з відомими спортсменами.

Нагадаємо, що вже цими вихідними чоловіча команда Баскетбольного клубу «Рівне» проведе чергові поєдинки у Вищій лізі Чемпіонату України.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Бульда

    В районі вулиці Макарова 56, у дворі будинку, було втрачено чорний шкіряний гаманець з...
  • Загублено посвідчення мами загиблого в АТО

    Напередодні у Рівному у тролейбусі №1 загублено посвідчення мами загиблого в АТО на ім'я...
  • У Рівному втрачено документи на прізвище Муляр

    В районі вулиці Княгині Ольги було втрачено посвідчення водія на прізвище...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного