Гранат врятує від Альцгеймера

Особливо корисні гранати для тих, хто хоче зберегти свою молодість

Регулярне вживання гранатів може забезпечити захист від неврологічних розладів, таких як хвороба Альцгеймера. Результати американського дослідження опубліковані в журналі ACS Chemical Neuroscience. Наукою доведено, що гранати мають протизапальну, антиоксидантну та протиракову дію.

Вони мають і ефект омолодження, який може захистити наші нейрони.

Останнє дослідження від Американського хімічного товариства показало, що фрукт може зіграти важливу роль у профілактиці та лікуванні хвороби Альцгеймера. Дослідники підкреслили протизапальну та нейропротекторну дію сполук, які називаються уролітінами.

Ці захисні сполуки утворюються, коли елаготанінів (тип поліфенолу, який міститься в гранатах) метаболізуються кишковими бактеріями. Поліфеноли є потужними антиоксидантами, які містьться у великій кількості у фруктах і овочах.

Дослідники виявили, що уролітіни здатні знижувати рівень бета-амілоїду, білка, який відповідає за формування токсичних згустків між нейронами, пов'язаних з хворобою Альцгеймера.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень